Dlaczego my?

Firma Skup.IT i GC-System

Firma Skup.IT dawniej GC-System została założona w 2006 roku. W 2014 roku została przekształcona w spółkę cywilną pod nazwą Skup.IT S.C. Od początku swojego istnienia naszym celem jest zadowolenie najbardziej wymagającego klienta. Nasza solidność i szybkość działania w połączeniu z atrakcyjną ofertą cenową sprawiają, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Zajmujemy się skupem nowego, używanego i uszkodzonego sprzętu komputerowego IT, RTV i Fotograficznego. Prowadzimy skup komputerów, skup laptopów, skup aparatów fotograficznych, skup obiektywów. skup telewizorów, skup tabletów, skup oprogramowania, skup monitorów, skup notebooków, skup netbooków, skup części komputerowych, a także wielu innych urządzeń elektronicznych. Mają państwo możliwość też wstawienia swojego sprzętu do naszego komisu komputerowego – komis laptopów i komputerów. Od niedawna wprowadziliśmy usługę lombardu, pożyczek pod zastaw sprzętu komputerowego, laptopów, aparatów fotograficznych itp.

Naprawiamy komputery oraz laptopy w zakresie systemowym i sprzętowym. Prowadzimy również profesjonalny serwis laptopów.

Skup Professional oferuje profesjonalne podejście do klienta, fachowe porady oraz uczciwe ceny. Nasi pracownicy szybko i sprawnie wycenią Państwa sprzęt i wypłacą gotówkę od ręki. Cała procedura w większości przypadków trwa do 15 minut.

Jako firma komputerowa zajmujemy się skupem, sprzedażą, modernizacją oraz serwisem sprzętu komputerowego i laptopów. Nasze komputery to urządzenia oparte o najnowsze, sprawdzone i wydajne podzespoły, dostosowane do potrzeb klientów. Oferujemy pełną gamę podzespołów dostępnych w Polsce. Prowadzimy również wyspecjalizowany serwis komputerowy w którym rzetelnie i możliwe w najkrótszym czasie naprawiamy sprzęt komputerowy. Modernizujemy stare wysłużone komputery, a w przypadku sprzedaży zestawów PC oferujemy bezpłatny dowóz do klienta na terenie miasta.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że sukces naszej firmy zależy przede wszystkim od tego, jak dobrze spełnimy swoje zobowiązania w stosunku do Klientów. Dlatego też filozofią działania firmy Skup.IT S.C. jest dążenie do zapewnienia pełnej satysfakcji Klientów przez świadczenie usług serwisowych najwyższej jakości, spełniającej ich wymagania i wyprzedzającej oczekiwania, oraz zapewniając im jasno sformułowane zasady współpracy, profesjonalną i miłą obsługę. Zapraszamy na naszą drugą stronę Skup laptopów link.

Jeśli posiadasz sprzęt IT,RTV lub Fotograficzny, którego chcesz się pozbyć lub potrzebujesz pieniędzy – zadzwoń do nas lub napisz.

Tel. kom. (0) 506-666-545
Email: 
skup@gcsystem.pl
PŁACIMY GOTÓWKĄ OD RĘKI !!!

.

.

Szybka wycena - Formularz zgłoszeniowy
 • Imię i nazwisko:*
  0
 • Adres E-mail:*
  1
 • Telefon kontaktowy:*
  2
 • Miasto:*Miasto w jakim chciałbyś sprzedać sprzęt.
  3
 • Sprawny technicznie:*
  4
 • Opis:*Firma i model sprzętu / Parametry tj. Procesor CPU, pamięć RAM, dysk twardy HDD, karta graficzna GPU / Stan wizualny
  5
 • 6